+38 (067) 101 61 21

zakaz@okonika-plus.od.ua

Черноморского казачества 103

Одесса, 65000

08:00 - 18:00

без выходных

Холодне скління балкона в Одесі

Холодне скління балкона в більшості випадків полягає в установці рами з алюмінієвого профілю. Експлуатаційні особливості такого пристрою дозволяють створити потрібний бар’єр, що запобігає проникненню в лоджію вітру і дощу. Як альтернативу можна розглянути однокамерні склопакети.

Це рішення буде оптимальним у плані ціни та якості. У числі холодних варіантів також безрамне скління. Подібний крок дозволить облаштувати балкон із мінімальними вкладеннями. У кожному випадку готові запропонувати свою допомогу наші фахівці. До них звертаються по допомогу багато мешканців нашого міста.

Особливості холодного скління

Холодне скління входить до затребуваних послуг у місті. Це пов’язано із можливістю вирішити проблему за невеликі гроші. З мінімальним бюджетом вдасться перетворити колишні комори та домашні майстерні, у місця для відпочинку чи навіть літньої спальні. Незалежно від того, в якому році було споруджено будівництво, ми підійдемо до скління додаткового простору з толком, що пов’язано з наявністю необхідного досвіду.

Склопакети та алюмінієві профілю, що встановлюються нами, виготовляються з екологічно чистого матеріалу. Це дозволить сподіватися, що в лоджії буде отримано належний рівень комфорту. Саме його бажає отримати більшість клієнтів, які звернулися до професіоналів.

Розрахувати вартість скління балкона

Засклити балкон недорого

Чому вибирають фірму ОКОНІКА-Плюс

З кожним днем нам довіряють облаштування лоджій дедалі більше людей. Усі вони високо цінують якість робіт та оперативність. Серед головних причин звернення по допомогу — професійний підхід до вирішення проблеми. Наші майстри готові виконати для кожного з клієнтів такі види робіт:

  • експертна оцінка стану балкону;
  • демонтаж старих конструкцій, зокрема металопластикових пакетів;
  • встановлення нових віконних рам, що відповідають вимогам замовника;
  • проведення додаткової ізоляції та гідроізоляції.

Замовити холодне скління балкона

Не пропустіть шанс звернутися до професіоналів для того, щоб зробити свій балкон комфортним та затишним. Ми готові зробити все можливе, щоб виправдати очікування клієнта, пов’язані з проведенням холодного скління. Замовити виїзд спеціаліста для безкоштовної оцінки вартості можна вже зараз у оператора.

Безкоштовний замір металопластикових вікон

Виготовлення металопластикових вікон

Безкоштовна доставка металопластикових вікон

Монтаж металопластикових вікон

Наші послуги:

  • безкоштовний замір по Одесі
  • доставка по Одесі
  • безкоштовний демонтаж старих вікон
  • якісний монтаж за регламентом
  • гарантія від виробника

Холодне скління балкона в Одесі - найнижчі ціни

Засклити балкон в Одесі недорого

РЕКОМЕНДУЄМО

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!