+38 (067) 101 61 21

zakaz@okonika-plus.od.ua

Черноморского казачества 103

Одесса, 65000

08:00 - 18:00

без выходных

Відливи та козирки на вікна – купити в Одесі

Відливи та козирки на вікна - купити в Одесі

Козирки та відливи є важливим елементом пластикового вікна. Їх основна функція – захистити конструкцію вікна від попадання дощу, снігу та інших опадів, запобігти утворенню вогкості та плісняви. Також вони призначені для виконання декоративної функції, оскільки надають віконній конструкції гармонійного вигляду.

Оскільки і козирки і відливи призначені для захисту вікон від атмосферних опадів, головною вимогою до них є надійність і стійкість до корозійних процесів. Тому вони виготовляються з таких високоміцних матеріалів як оцинкована сталь, алюміній, пластик, вони також можуть бути оброблені спеціальним полімерним покриттям. Ці матеріали гарантують надійну гідроізоляцію та довговічність віконної конструкції.

Відливи та козирки зовні дуже схожі один на одного, але у них є одна важлива відмінність: козирки монтуються у верхній частині віконної конструкції, а відливи встановлюються в нижній частині вікна.

Козирки в основному встановлюються при проведенні робіт зі скління балконів та лоджій. Їхня головна функція полягає у відведенні вод, щоб захистити віконну конструкцію від протікання. При правильно вибраному вугіллі ухилу козирка, а також добре оформлених стиках, балкон або лоджія будуть надійно захищені про попадання вологи.

Віконні відливи є невід’ємним елементом будь-якої віконної конструкції, оскільки забезпечують її гідроізоляцію та захист від руйнівного впливу води, вологи та вогкості. Рекомендується встановлювати відливи відразу після монтажу вікон або скління балконів та лоджій. Якщо цього не зробити, то з часом вода зіпсує монтажні шви і порушить герметичність, що призведе до непридатності вікна в цілому.

Такі комплектуючі елементи, як відливи та козирки, є обов’язковою складовою частиною віконної конструкції, забезпечуючи її надійність, безпеку та довговічність. Вони можуть значно продовжити термін служби вікна, підвищити його експлуатаційні характеристики, а також покращити зовнішній вигляд фасаду будівлі.

У нас ви можете придбати відливи та козирки на вікна

Безкоштовний замір металопластикових вікон

Виготовлення металопластикових вікон

Безкоштовна доставка металопластикових вікон

Монтаж металопластикових вікон

Наші послуги:

  • безкоштовний замір по Одесі
  • доставка по Одесі
  • безкоштовний демонтаж старих вікон
  • якісний монтаж за регламентом
  • гарантія від виробника

Купити в Одесі відливи та козирки на вікна

Заказать обратный звонок для консультации и покупки

РЕКОМЕНДУЄМО

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!