+38 (067) 101 61 21

zakaz@okonika-plus.od.ua

Черноморского казачества 103

Одесса, 65000

08:00 - 18:00

без выходных

Скління балконів та лоджій в Одесі – найнижчі ціни

Скління балконів та лоджій в Одесі - найнижчі ціни

Засклення балконів та лоджій в Одесі за низькими цінами

Скління балконів та лоджій передбачає монтаж на них віконної конструкції, яка гарантує гарну ізоляцію від зовнішнього шуму, захищає балкон від бруду, вітру та інших атмосферних опадів, зберігає тепло та сухість у приміщенні. Більше того, скління робить перебування на балконі комфортнішим та безпечнішим, перетворюючи його на захищене підсобне приміщення, яке підходить для зберігання та складування предметів домашнього побуту та для низки інших цілей.

Існує два основних види скління балконів, вибір залежить від того, які цілі переслідує замовник.

 1. Якщо балкон планується використовувати як невід’ємну частину житлового приміщення, використовують тепле скління. Теплий вид скління передбачає встановлення металопластикових вікон із 3-4-камерним профілем або двокамерного склопакета.
 2. Якщо основне призначення балкона полягатиме лише у захисті від пилу, вітру та несприятливих погодних умов, виконують економічне холодне скління, для чого використовують рами, виготовлені з дерева або алюмінію або однокамерні склопакети.

Розрахувати вартість скління балкона

Засклити балкон недорого

Процедура скління балконів і лоджій досить складна, тому довіряти варто професіоналам. Наша компанія надає цю послугу протягом 10 років і має багатий досвід проведення найскладніших робіт. Звертаючись до нас, ви гарантовано отримуєте такі переваги:

 • висока якість віконних конструкцій, оскільки ми співпрацюємо тільки з перевіреними та надійними постачальниками, вся продукція має сертифікати та є абсолютно безпечною;
 • висока якість проведення монтажних робіт, оскільки наші співробітники є кваліфікованими робітниками і мають багатий досвід скління різних площ;
 • низькі ціни – оскільки ми працюємо безпосередньо з постачальниками, а не перекуповуємо продукцію, наша цінова політика є однією з найвигідніших;
 • швидкий сервіс – ми працюємо оперативно та швидко, але якість роботи при цьому завжди залишається незмінно високою;

Хороше та надійне скління балкона чи лоджії допоможе розширити корисну житлову площу, забезпечить сприятливий мікроклімат, убереже від вуличного шуму та збереже тепло. Довіряючи проведення таких робіт досвідченим професіоналам, ви можете суттєво заощадити, отримавши при цьому найякісніші послуги.

Ми пропонуємо засклити лоджію або балкон за низькими цінами

Компанія Оконіка Плюс пропонує скління балконів та лоджій у місті Одеса під ключ. Ми здійснюємо замір, виготовлення металопластикових конструкцій, доставку та монтаж. Щоб отримати консультацію, залиште свій телефон за допомогою зворотного зв’язку.

Безкоштовний замір металопластикових вікон

Виготовлення металопластикових вікон

Безкоштовна доставка металопластикових вікон

Монтаж металопластикових вікон

Наші послуги:

 • безкоштовний замір по Одесі
 • доставка по Одесі
 • безкоштовний демонтаж старих вікон
 • якісний монтаж за регламентом
 • гарантія від виробника

Скління балконів та лоджій в Одесі - найнижчі ціни

Засклити балкон недорого в Одесі

Безкоштовний виклик замірника

РЕКОМЕНДУЄМО

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!