+38 (067) 101 61 21

zakaz@okonika-plus.od.ua

Черноморского казачества 103

Одесса, 65000

08:00 - 18:00

без выходных

Переваги та недоліки металопластикових вікон

 Новини    

Преимущества и недостатки металлопластиковых окон

На сьогоднішній день металопластикові вікна заслужено вважаються найпопулярнішим видом вікон, які стають оптимальним варіантом для будівництва та реконструкції будівель. Причиною такої популярності вікон ПВХ серед споживачів є їхня відносно невисока ціна, а також чудові експлуатаційні характеристики.

Варто відзначити, що пластикові вікна мають цілу масу незаперечних переваг у порівнянні з віконними конструкціями з будь-яких інших матеріалів. Такі вікна не потребують спеціального догляду, матеріали їх виготовлення абсолютно не чутливі до будь-яких атмосферних явищ, а також мають високі показники шумо- та теплоізоляції.

Сучасні пластикові вікна тут виготовляються з особливого різновиду надміцного пластику на основі натуральної сировини. Полівінілхлорид є дешевим та міцним матеріалом. Саме завдяки споживчим якостям віконні профілі ПВХ багато в чому перевершують звичайні дерев’яні віконні рами.

Існують також деякі недоліки металопластикових конструкцій. Особливе значення має складність і навіть відсутність можливості їх ремонту. Причому, якість тієї чи іншої моделі ПВХ вікон залежить в першу чергу від надійності складання та монтажу. Не слід забувати про складність конструкції пластикових вікон. Тому перш ніж зупинитися на тому чи іншому варіанті, необхідно вимагати у продавця надання всіх необхідних ліцензій і сертифікатів якості продукції.

 

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!