+38 (067) 101 61 21

zakaz@okonika-plus.od.ua

Черноморского казачества 103

Одесса, 65000

08:00 - 18:00

без выходных

Особливості металопластикових вікон

 Новини    

Особливості металопластикових вікон

Металопластикові вікна – особливості

На перший погляд металопластикові вікна практично нічим не відрізняються від інших побратимів, але це тільки на перший погляд. Справа в тому, що виробництво таких вікон здійснюється з використанням новітніх технологій, завдяки цьому металопластикові елементи вирізняються значно кращими звукоізоляційними та теплоізоляційними характеристиками. Кожна частина такого вікна виконує свою певну функцію.

Рама пластикового вікна виготовлена з високоякісного пластику. Усередині рами розташовуються повітряні камери, в одній з яких розміщений металевий каркас, необхідний посилення конструкції. Завдяки металевому каркасу суттєво покращуються теплоізоляційні показники.

Найчастіше металопластикові вікна встановлюють у тих районах, де переважають сильні вітри, оскільки згідно з пред’явленими вимогами в цих районах не слід встановлювати вікна, у яких профіль має товщину менше 60 міліметрів. А якщо ні, то їх потрібно буде змінювати кожні два роки. А ось металопластикові конструкції ефективно вирішують цю проблему.

Дуже часто такі вікна монтують у свої будинки люди, які мешкають на галасливих вулицях. Щоб у цьому випадку уникнути резонансу, можна застосувати склопакети, які мають різну товщину скла.

Потрібно відзначити, що вікно буде здатне створити затишну і теплу атмосферу лише в тому випадку, якщо матиме потрібний рівень надійності та якості, а цього не можна буде досягти, якщо всі етапи виробництва не будуть правильно регламентовані.

Тепер ми з вами докладніше поговоримо про склопакети, також про те які до них висуваються вимоги.

Згідно з пред’явленими вимогами Госта, склопакет повинен мати товщину від шістнадцяти до сорока шести міліметрів, чим вища його товщина, тим краще теплофізичні показники. У склопакети повинні бути встановлені два або три стекла. В даний час величезною популярністю користуються енергозберігаючі пакети, які дозволяють підвищити характеристики вікон.

Монтаж склопакета повинен проводитись лише кваліфікованими фахівцями. У тому випадку, якщо установка буде здійснена неправильно, на стеклах утворюватиметься конденсат. Виробництво металопластикових вікон розвинене в багатьох країнах, у тому числі й у нас.

Однак перш ніж зробити замовлення, в якійсь фірмі, спочатку переконайтеся в тому, що фірма випускає якісні та надійні конструкції, при виготовленні вони не використовують шкідливі речовини і всі етапи виробництва ретельно контролюються.

 

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!